Önemli Bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Kurbanlık hayvanlarımız şehir hayatından uzak ve doğası ile ünlü olan Taraklı ilçesinde bulunan çiftliğimizde özenle yetiştirilmektedir. Bir dönem Karagöl yaylasında bulunan meralarda doğal beslenen kurbanlıklarımız, tamamen tertemiz havada, doğal kaynak suyu içerek ve organik tarımsal mahsullerimizle özenle büyütülmektedir. Hayvanlarımızın tamamı yerli üretimdir.

Hayvanlarımızı düzenli olarak tartıp ortalama karkas ağırlığı üzerinden et miktarını belirliyoruz. Daha sonra kesim ve paketleme maliyetleri hesaplanarak Kurban Hisse Bedeli belirlenir.

2024 Kurban hisse bedelleri alacağınız büyükbaş yada küçükbaş hayvanın karkas ağırlığına göre değişmektedir. Sitemizdeki fiyatlar 2024 yılı güncel fiyatlarıdır.

Kurban bayramından hemen önce, tesisimizde kurban kesim alanlarının sterilizasyon işlemleri yetkin ekiplerce yapılır ve kesime elverişli hale getirilir. Kesim esnasında kesimhanemizin bahçesinde kurduğumuz oturma alanlarında keyifle vakit geçirebilirsiniz.

 

Bayram günü yoğunluk oluşmaması açısından kesim saatleri önceden  planlanır ve hisse sahiplerine bildirilir. Kesim bünyemizde çalışan uzman kasaplar tarafından hisse sahiplerinin vekaletini alarak İslami usüllere göre gerçekleştirilir. Sıralamalarda aksaklık olmaması adına tüm müşterilerimizden kendilerine verilen randevu saatinde alanda olmaları rica olunur.

Kurban için satışa sunulan hayvanların 7 ortak ile kesilmesi işlemidir. 7 ortağı bulamayan müşterilerimizi bir araya getirerek bir hayvana ortak ediyoruz. Kesilen hayvanın eşit kilolarda pay edilerek dağıtılması işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. 

Kurbanı satın almaya karar verdikten sonra çitfliğimize gelerek hayvanı görüp nakit ya da EFT/HAVALE yöntemiyle ödeme yapabileceğiniz gibi telefonda anlaştıktan sonra EFT/HAVALE yöntemlerini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şehir dışında yaşayan müşterilerimiz için kesilen kurban etleri bir gün soğuk hava deposunda dinlendirilmekte, kurban kolileri profesyonel ekibimiz tarafından entegre et tesisimizde hijyenik şartlar altında ve gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanmaktadır. Hazırlanan koliler bayramın 2.günü şirketimize ait frigolu araçlar vasıtasıyla soğuk zincir bozulmadan adresinize teslim edilmektedir.

Tesisimizin bahçesinde sandalye ve şemsiye kurulup, çay/kahve servisi yapılmaktadır. Ayrıca kurban kesiminin ardından mescidimizde şükür namazlarınızı kılabileceğiniz alanımız mevcuttur.

Kurban bayramından bir gün önce arayarak hisse sahiplerinin vekaletini almaktayız. Vekaleti alınan müşterilerimiz, kurban paylarını özenle hazırlamış olduğumuz kolilerimizle çiftliğimizden gelip alabilmektedirler. Ayrıca çiftliğimize gelerek kendi hisseniz olan kurbanın vekaletini kendiniz verebilirsiniz. Adrese teslim paket isteyen müşterilerimiz paketleri ise kesimden sonra bir gün soğuk hava deposunda dinlendirilmekte ve o şekilde paketlenmektedir.

Gündüz Besi Çiftliği olarak vekaletini almış olduğumuz kurbanınızı ibadet hassasiyeti ile tüm fıkıh kurallarına riayet ederek, besmele ile kesiyor, modern tesisimizde hiçbir kurban etini diğerine karıştırmıyor, son derece titizlikle çalışıyoruz.

“Sizin Kurbanınızı, Size Ulaştırıyoruz.” 

Kurbanlık Hayvan Nasıl Seçilir?
Kurbanlık Hisse Fiyatları 2024
Kurban İbadeti

Geç Kalmadan Kurbanınızı Alın!

Scroll to Top