Kurbanlıklar

Büyükbaş Kurbanlık Hisse I

Büyükbaş kurbanlık 1/7 hissesi olarak alabileceğiniz hayvanlarımız hisse başına ortalama 25-30 Kg kadar gelmektedir. Kurban Bayramı'nda tarafınıza verilen saat dilimi içerisinde kesimhanemize gelerek kurban kesimini ve paylaşımını yerinde görebilirsiniz.

Hisse ücretimiz 20.000 TL'dir.

sakarya büyükbaş kurbanlık

Büyükbaş Kurbanlık Hisse II

Büyükbaş kurbanlık 1/7 hissesi olarak alabileceğiniz hayvanlarımız hisse başına ortalama 35-40 Kg kadar gelmektedir. Kurban Bayramı'nda tarafınıza verilen saat dilimi içerisinde kesimhanemize gelerek kurban kesimini ve paylaşımını yerinde görebilirsiniz.

Hisse ücretimiz 25.000 TL'dir.

büyükbaş hisse fiyatları 2024

Büyükbaş Kurbanlık Hisse III

Büyükbaş kurbanlık 1/7 hissesi olarak alabileceğiniz hayvanlarımız hisse başına ortalama 45-50 Kg kadar gelmektedir. Kurban Bayramı'nda tarafınıza verilen saat dilimi içerisinde kesimhanemize gelerek kurban kesimini ve paylaşımını yerinde görebilirsiniz.

Hisse ücretimiz 30.000 TL'dir.

istanbul kurbanlık

Küçükbaş Kurbanlık

Küçükbaş kurbanlık olarak alabileceğiniz hayvanlarımız yaklaşık 20 Kg kadar gelmektedir. Kurban Bayramı'nda tarafınıza verilen saat dilimi içerisinde kesimhanemize gelerek kurban kesimini ve paylaşımını yerinde görebilirsiniz.

Küçükbaş kurbanlık ücretimiz 17.500 TL'dir.

sakarya küçükbaş kurbanlık

*Sitemizde yer alan Kurbanlık hayvan fotoğrafları temsilidir. Çiftliğimize gelerek satın aldığınız/ortak olduğunuz hayvanı yerinde görebilirsiniz.

yerli besi büyükbaş hayvan
yerli besi büyükbaş

Geç Kalmadan Kurbanınızı Alın!

Scroll to Top