Hakkımızda

Gündüz Besi Çiftliği

İşletmemiz 40 yılı aşkın süredir Sakarya’nın şehir hayatından uzak ve doğası ile ünlü Taraklı ilçesinde bulunan çiftliğimizde özenle kurbanlık hayvanlarımızı yetiştirmektedir. Kurbanlık hayvanlarımız bir dönem Taraklı/Karagöl yaylasında bulunan meralarda beslenmekte, tertemiz yayla havasında doğal kaynak suyu ve organik tarım mahsullerimizle özenle büyütülmektedir.

Kurbanlık hayvanlarımız kendi yetiştirdiğimiz tarımsal ürünler ve özel rasyonlu yemler ile beslenmekte, bütün süreç uzman veterinerlerimiz kontrolünde takip edilmektedir. Bu sayede kurbanlık hayvanlarımız hem sağlıklı hem lezzetli olmaktadır.

Büyükbaş kurbanlık ve küçükbaş kurbanlık hayvanlarımız Sakarya/Adapazarı’nda bulunan modern çiftliğimizde hijyenik koşullar altında kesilmektedir. Kurban günü size verilen saat diliminde kesime giden hayvanlarımızı yerinde görüp hissenizi aldıktan sonra gidebileceğiniz gibi İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Sakarya’da frigolu araçlarımızla adrese teslim kurbanlık hizmeti de sunmaktayız.

Kurban kesimlerimiz ibadet hassasiyeti ve tekbirler eşliğinde İslami usullere uygun olarak yapılmaktadır.

40 senelik besi çiftliği tecrübemizi, 5 senelik kurban kesim tecrübemiz ile birleştirerek sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. 

Çiftliğimize ait fotoğrafları ve video kaydını görmek için buraya tıklayınız.

Yıllık Tecrübe
20 +
Büyükbaş Kesimi
700 +
Küçükbaş Kesimi
1400 +

Geç Kalmadan Kurbanınızı Alın!

Scroll to Top